Wynajem autokarów Wrocław

O nas

Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu przewozu osób, pracowników oraz dzieci do szkół. Wynajem autokarów na przewóz krajowy.

Tabor firmy składa się z nowoczesnych autobusów typu Neoplan, Setra, Bova. Autokary są sprawne i zadbane, gdyż stawiamy na bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Naszym głównym atutem jest doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności transportowej na rynku turystycznym.

Jesteśmy członkami zrzeszenia przewoźników międzynarodowych. Posiadamy wszelkie certyfikaty i licencje
na transport osób krajowy i międzynarodowy.

W skład naszej floty wchodzą:

Nasze usługi

Od 2005 roku świadczymy usługi autokarowego przewozu osób. Nasza najmocniejsza stroną to wynajem autokarów , autobusów , minibusów i busów dla biur podrózy, Instytucji Państwowych , Agencji Wojskowych , Więziennictwa, Banków.

Zajmujemy się obsługą imprez okolicznościowych, zjazdów, Transferów Lotniskowych, konferencji, wyjazdów narciarskich i innych wydarzeń kulturalnych i integracyjnych. Z przyjemnością obsługujemy Uczniów i Studentów z Wrocławskich Uczelni.

Posiadamy personel przeszkolony w zakresie transportu Krajowego jak i Międzynarodowego przewozu osób. Pozwalają nam na to Certyfikaty i Licencje jakie uzyskaliśmy od Ministerstwa Transportu w zamian za wiedzę jaką posiadamy.

cer3cer1    IMG_4462

Zapewniamy profesjonalizm, punktualność i dyspozycyjność . Zapraszamy do skorzystania z usług Ariwa-Bus Wrocław.